Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Wypożyczalnia SALEKBUS oferuje dodatkowe usługi, które ułatwią Państwu korzystanie z naszej floty.

Pierwszą podstawową rzeczą, która jest dostępna do wynajmu są pasy mocujące. Posiadamy różne ich wymiary od krótkich i cienkich do przewozu lekkich rzeczy do długich i szerokich które przymocują każdy gabaryt towaru. Wszystkie samochody z floty SALEKBUS posiada specjalne uchwyty w przedziale ładunkowym do których można zamocować pasy.

Następnie posiadamy do wynajmu Nawigację z mapami na Polskę oraz Europę. Takie urządzenie może się okazać bardzo pomocne w szczególności jeśli jedziemy w jakieś miejsce po raz pierwszy. Wszystkie nasze nawigacje posiadają przyssawki dzięki którym można ustawić urządzenie w dowolnie wybranym przez Państwo miejscu. Alternatywną opcją do nawigacji jest wynajem uchwytu na telefon. Wtedy można korzystać ze swojej własnej nawigacji w telefonie lub na przykład z Yanosika żeby uniknąć niepotrzebnych mandatów J.

Co więcej. Przygotowaliśmy coś dla motocyklistów. W ofercie SALEKBUS posiadamy do wynajmu najazd do motoru. Wiele naszych klientów kupowało motor z innego województwa podczas zimy lub jesieni. Auto dostawcze z SALEKBUS to idealny sposób na wygodny i bezpieczny transport motoru.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę na dodatkowe usługi. Chętnie wysłuchamy Państwa opinii jak możemy ją jeszcze bardziej rozbudować.

Join This Conversation