Proste metody na pozbycie się wilgoci w samochodzie.

Każda osoba posiadająca auto styka się z problemem parujących szyb od wewnątrz, szczególnie w okresie zimowym. Poniżej chcemy Państwu zaprezentować kilka prostych tricków, które zredukują lub usuną całkowicie to zjawisko.
Jeśli posiadasz w swoim aucie gumowe dywaniki, warto po każdej jeździe wylać z nich wodę oraz włożyć pod spód gazety, które szybko wchłoną niechcianą wilgoć.
Następnym krokiem jest zadbanie o uszczelki w drzwiach. Koszt takiej wymiany nie jest duży. Można również to zrobić samemu.
Następnym sposobem jest ustawienie obiegu powietrza w aucie na otwarty. Oraz zakupienie preparatu anty-parowego którego można znaleźć w każdym sklepie z akcesoriami motoryzacyjnymi.
Jedną z prostszych metod usunięcia niechcianej pary z szyby jest klimatyzacja. Wystarczy włączyć ją na chwilę a problem jak szybko się pojawił tak szybko zniknie.
wypożyczalni aut dostawczych SALEKBUS dbamy o to by szyby nie parowały. Co więcej każdy nasz dostawczak posiada klimatyzację dzięki której problem szybko zniknie. Również przed każdym przyjazdem naszych klientów samochody dostawcze są odpalane i przygotowywane do jazdy. Co przy zimowych mrozach jest bardzo ważne.
Jeśli Państwo posiadają jakieś dobre i sprawdzone metody na pozbycie się wilgoci z auta to zapraszamy się do podzielenia nimi.

Join This Conversation