We flocie Wypożyczalni Aut Dostawczych SALEKBUS posiadamy Fiata Ducato z roczników 2014, 2015 oraz 2016. Co więcej są one w różnych wymiarach jak L3H2, L4H2 oraz L4H3.

Jednakże model Ducato włoskiego koncernu powstał dużo wcześniej. Już w 1981 roku z linii produkcyjnych zjechał pierwszy Fiat Ducato I, który był dostępny w 4 rodzajach pod względem wielkości.

Następny model Ducato II był produkowany w latach 1994 do 2006. Konstrukcja auta otrzymała prestiżową nagrodę Van of the Year 1995. Ten model był już produkowany w 7 różnych wariantach.

W 2006 roku koncern Fiata wypuścił Ducato III, które po dzień dzisiejszy jest produkowane. Jednakże w 2014 roku w tym modelu zastosowano face-lifting. W pojeździe zmodernizowano m.in. przód. Zastosowano nowe reflektory wyposażone w światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED oraz grill. We wnętrzu pojazd otrzymał nowe fotele, pojemnik na kubek zintegrowany z konsolą oraz uchwyt urządzeń mobilnych i notatników. W pojeździe zastosowano nowe jednostki napędowe.

Biorąc wszystkie modele Ducato pod uwagę można powiedzieć że Fiat to prawdziwy lider wśród dostawczaków i iak dotąd, sprzedał się w ponad 2,6 milionach egzemplarzy.

Join This Conversation