Z powodu wielu zapytań o rzeczy związane z wynajmem samochodów dostawczych, postanowiliśmy przybliżyć Państwu proces najmu. Co więcej wspomnimy także o ogólnych zasadach dotyczących użytkowania naszej floty.

Cały proces wynajmu zajmuję od 10 do 15 minut. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych jest otwarta od 8 do 21 ( Poniedziałek – Piątek), w soboty od 8 do 16. Jednakże istnieje możliwość wynajmu auta poza godzinami otwarcia wypożyczalni SALEKBUS. Podczas procesu wynajmu zostaje sporządzona umowa pomiędzy najemcą a wynajmującym. W której jest zawarta między innymi kwota, data wydania, data zwrotu, dane wynajmowanego auta itp. Umowa jest sporządzana w dwóch kopiach. Następnie jest wypełniany protokół odbiorczo-zdawczy, gdzie jest opisany stan techniczny auta. Ostatnim dokumentem podczas procesu najmu jest regulamin, z którym zapoznaje się najemca.

Co do płatności za najem auta dostawczego. Jest możliwość płatności kartą jak i gotówką. Opłata za najem jest uiszczana przy wydaniu samochodu. Kaucja zwrotna wynosi 1000 PLN.

Klient najmując w naszej wypożyczalni auto dostaję je w pełni sprawdzone pod względem stanu technicznego. Przed wynajmem nasi pracownicy sprawdzają stan oleju, płynu chłodniczego, hamulcowego itp. Co więcej w naszej flocie aut są zawsze pełne zbiorniki płynu do spryskiwaczy.

Teraz przejdźmy już do zdania auta w naszej wypożyczalni. Klient jest zobowiązany do oddania czystego samochodu z pełnym bakiem paliwa. Jeśli te warunki nie są spełnione, z kaucji jest odliczana kwota zawarta w regulaminie. Podczas odbioru auta przez naszego pracownika druga część protokołu zdawczo-odbiorczego jest wypełniana. Po przekazaniu kluczyków i dokumentów od samochodu proces najmu zostaje zakończony. Tutaj należy nadmienić że jeśli kaucja została zablokowana na karcie płatniczej klienta, cała kwota wróci dopiero za 3 do 14 dni. Okres ten jest uzależniony od banku. Zwrot kaucji gotówkowej następuje natychmiast.

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytanie to zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

biuro@salekbus.pl
510455056
510490019

Join This Conversation